W Urzędzie Gminy Trąbki Wielkie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom szkół prowadzonych przez Gminę Trąbki Wielkie, którzy w sesji letniej pomyślnie zdali egzamin.

Warunkiem uzyskania awansu było odbycie stażu trwającego 2 lata i 9 miesięcy, uzyskanie pozytywnej oceny pracy oraz zdanie egzaminu przed komisją egzaminacyjną.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczył Wójt Gminy Trąbki Wielkie Pan Błażej Konkol, w obecności Pani Patrycji Jereczek Kierownika Zespołu Oświaty.

Akty mianowania otrzymali:

1. Bogdan Janiak - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Bukowskiego
    w Czerniewie.
  2. Dawid Klein - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Bukowskiego
    w Czerniewie.
  3. Justyna Maria Perka - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kunegundy Pawłowskiej
    w Trąbkach Wielkich.
  4. Pani Zofia Jaromin - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Pawła Aeltermanna
    w Mierzeszynie.
  5. Joanna Katarzyna Tarczyńska - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Pawła Aeltermanna w Mierzeszynie.
  6. Pani Natalia Konarzewska - nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich

Wręczenie aktów nadania poprzedziło złożenie przez nauczycieli ślubowanie wg następującej roty:

"Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej."

Serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcji z pracy w zaszczytnym zawodzie nauczyciela.

• mIMG_1000
  • mIMG_1001